Работник повреден додека работел во фирма во с.Владимирово

Работник повреден додека работел во фирма во с.Владимирово September 5, 2019 Хроника На 03.09.2019 во 14.12 часот во Полициската станица Делчево било пријавено дека Д.Р.(31) од с.Владимирово, беровско, се здобил со повреда на десната рака на работно место во фирма, по што му била укажана лекарска помош. Се работи на расчистување на случајот.
Работник повреден додека работел во фирма во с.Владимирово | opserver.mk

Views: 109

Posted in Несреќи при работа.