69-годишен неготинец пронајден починат на работното место

Неготинец е пронајден починат на работно место, потврди портпаролот на СВР Велес, Верољуб Додевски. Случајот бил пријавен синоќа во 19:24 часот во Полициската станица Неготино. Станува збор за 69-годишен човек, кој работел во фирма во […]

повеќе